Algemeen
Nieuws
Groepen

MAAND ARCHIEF

Belangrijke adressen

Honesch
Hasseltweg 10
7481VB Haaksbergen

Postbus 122
7480AC Haaksbergen 

053 – 5721548 of directie@honesch.nl


Mailadressen personeel:

 Nardy te Koppel  n.tekoppel@honesch.nl
 Roel van der Wal  r.vanderwal@honesch.nl
 Inez Post  i.post@honesch.nl
 Simone Muns  s.muns@honesch.nl
 Ali Welsink  a.welsink@honesch.nl
 Rini Kolenbrander  r.kolenbrander@honesch.nl
 Rita Nijkamp  r.nijkamp@honesch.nl
 Janneke Siemes  j.siemes@honesch.nl
Joyce Westendorp  j.westendorp@honesch.nl
Thijs Aalbers

Zie onze schoolgids voor uitgebreide gegevens

MR-leden 
Jeroen Busschers
Petra Okkinga (voorzitter)
Simone Muns (secretaris)
Roel van der Wal

Oudervereniging
Ingrid Botterhuis (voorzitter)

Stichting Jeugdtandverzorging
Haaksbergerstraat 113, 7513 ER Enschede (053)-4309010
Bartelinksgang 27151 CW Eibergen (0545)-476171

Inspectie primair Onderwijs
Bezoekadres Hanzelaan 310, Zwolle
Postbus 10048
8000 GA Zwolle
Tel. (038)-4229299

KEENDER
stichting voor katholiek en openbaar primair onderwijs

Bezoekadres: Holthuizerstraat 14,
7482 ET Haaksbergen
Postadres: Postbus 35,
7480 AA Haaksbergen
Tel: (053)-5723503

Ambtenaar Leerplicht
Dhr. G. Bos/Mevr. R. Lammers  (053)-5734567

GGD regio Twente
afdeling  Jeugdgezondheidszorg Twente
Nijverheidsstraat 30 Enschede,
Postbus 1400, 7500 BK Enschede

Schoolarts mevr. G. Welling
artsassistente mevr. E. van der Zwan

Advies- en Meldpunt Kindermishandeling
Overijssel (AMK)
Wierdensestraat 131
Postbus 249   7600 AE Almelo (0546)-537120

CONTACT

Basisschool Honesch
Hasseltweg 10
7481 VB Haaksbergen
Tel.: 053 - 572 15 48
Verstuur mail

facebook YouTube